Nasz Personel


Zespół Przychodni to jeden lekarz weterynarii i jeden technik weterynarii.

Przychodnia Rademenes rozpoczęła swoją działalność w 2012. Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług dla Państwa podopiecznych. Działamy z pasją i zaangażowaniem, stale się szkolimy, zarówno w kraju jak i zagranicą.

lek.wet. Ewa Chronowska

Doktor Chronowska ukończyła studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Akademii Przyrodniczej (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) w Lublinie w 2007 roku. Podczas studiów odbyła liczne wolontariaty oraz praktyki zarówno w kraju, jak i zagranicą. Po studiach ukończyła 3 miesięczny staż z zakresu medycyny weterynaryjnej małych zwierząt w Cinco Ranch Veterinary Hospital (USA). Następnie przez 5 lat pracowała w jednej ze śląskich lecznic, by w 2012 roku otworzyć własną przychodnię w Bielsku-Białej. Do jej szczególnych zainteresowań należy stomatologia weterynaryjna. Szczęśliwa posiadaczka dwóch psów oraz kota.


tech.wet. Ewelina Sobolewska

Ewelina ukończyła Technikum Weterynarii w 2013 roku w Ośrodku Edukacji "Sokrates" w Bielsku-Białej. Podczas nauki w technikum odbyła czteroletnie praktyki w bielskim gabinecie weterynaryjnym. W naszej przychodni pracuje od października 2013 roku. Wiosną 2014 roku ukończyła kurs Pielęgnacji Zwierząt Towarzyszących w Warszawie zdobywając tytuł groomera i otwierając własny salon Pielęgnacji Zwierząt. Wiosną 2015 roku odbyła szkolenie z zakresu Diagnostyki i Higieny Jamy Ustnej Psa i Kota, a jesienią tego samego roku zdała egzamin I Stopnia Edukacyjnego Stomatologia Małych Zwierząt. Jej zainteresowania to: stomatologia weterynaryjna, terrarystyka, domowe wypieki. Jest właścicielką dożycy Rivki (recepcjonistki) oraz pięciu gadzich przyjaciół. Cały czas chce się rozwijać w swoim zawodzie i zapewniać wszystkim swoim podopiecznym, tym w domu, jak i w lecznicy, najlepszą opiekę.

O Nas

Jesteśmy Specjalistyczną Stomatologiczną Przychodnią Weterynaryjną
usytuowaną w Bielsku-Białej. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki
Nasz Personel i Usługi

Social Media

Polub nas na Facebook'u i śledź na bieżąco na Instagramie, co u nas słychać.

Skontaktuj się z Nami